user_mobilelogo
 
Sídlo spoločnosti Fritschi
 
 

V meste Reichenbach v švajčiarskom Kandertale, náš 35-členný tím je odhodlaný vyrábať skialpové viazania najvyššej kvality a funkčnosti. Produkty high-tech sa predávajú na celom svete prostredníctvom vlastnej distribučnej a servisnej siete. Produkty sú vyrábané takmer výlučne vo Švajčiarsku, aj keď spoločnosť 85% výrobkov vyváža do zahraničia.

Spoločnosť, ktorú založil Albert Fritschi v roku 1960 pre prístrojové a prototypové inžinierstvo, sa zamerala na vývoj lyžiarskych väzieb koncom sedemdesiatych rokov pod vedením bratov Fritschiho, Andreasa a Kristiana. Na zabezpečenie stability s dlhodobého hladiska bola v roku 2009 spoločnosť zaradená do skupiny Nordeck Group.

Fritschi výroba

Značka FRITSCHI - ten správny spoločník

Správneho spoločníka, najmä v horách potrebujeme všetci. Lyžiarske viazania Fritschi vytvárajú bezpečnú a spoľahlivé spojenie topánky s lyžami a poskytujú optimálnu podporu pri akejkoľvek lyžiarskej túre. Už takmer 40 rokov prináša Fritschi svetu skialpinistiky nové impulzy s množstvom inovácií. Fritschi znamená bezpečnosť, inováciu, funkčnosť a švajčiarsku kvalitu.

 
 
Fritschi výroba

Švajčiarske inovácie

Inovácie sú našou vášňou. Je zakorenená v horách švajčiarskych Álp s úžasnými vrcholmi a údoliami, hrubými a drsnými, pokojnými a krásnymi. Toto je miesto, kde nie sme v práci, vonku, na lyžiach, žijeme svoj sen. Toto je svet, kde sa rodia myšlienky, z ktorých nakoniec vyvíjame patentované vynálezy na vybudovanie pevného základu pre technické inovácie: technológie, ktoré dodávajú užívateľovi reálnu hodnotu.

 
 
Fritschi výroba

Švajčiarske inžinierstvo

Viazania Fritschi sú ľahké systémy, ktoré ponúkajú najvyššiu možnú bezpečnosť, okrem ľahkej, ergonomickej lezeckej techniky a presnej a agilnej kontroly pri lyžovaní. Náš tím profesionálnych inžinierov a technikov neúnavne pracuje s veľkým odhodlaním a dôrazom na detaily vývoja optimálnych technických riešení. Výsledkom je vytvorenie nových vynikajúcich produktov.

 
 
Fritschi výroba

Švajčiarska manufaktúrna výroba

V našom sídle v Reichenbachu v Bernskej vysočine sú komponenty efektívne zhotovované kvalifikovanými rukami, po jednotlivých častiach, až po vytvorenie konečného kvalitného produktu, ktorý nás preslávil. Predtým ako viazania opustia montážnu sálu, každé z nich je dôkladne testované na bezpečnosť a funkčnosť na špeciálne navrhnutomm skúšobnom zariadení.

Všetky komponenty sú vyrobené vo Švajčiarsku. Switzerland - Wikipedia